Historia urzędów – Republika Bialeńska Przeskocz do treści

Historia urzędów

Premier

  1. Maria von Primisz (03.03.2014 – 13.05.2014),
  2. Konstanty Jerzy Michalski (13.05.2014 – 24.06.2014),
  3. Akrypa Rabotowicz von Primisz (24.06.2014 – 11.08.2014),
  4. Andrzej Swarzewski (p.o. 11.08.2014 – 24.08.2014),
  5. Maciej Kamiński (24.08.2014 – 26.10.2014),
  6. wakat (26.10.2014 – 28.06.2015),
  7. Ali ibn Abi Talib (28.06.2015 – 27.07.2015),
  8. Akrypa Rabotowicz von Primisz (27.07.2015 – 05.09.2015),
  9. Alberto Carlos de Medici y Zep (05.09.2015 – 19.10.2015),
  10. wakat (19.10.2015 – 05.10.2016),
  11. Hewret von Thorn (05.10.2016 - 06.11.2016),
  12. wakat (06.11.2016 - 23.04.2017)
  13. Alberto Carlos de Medici y Zep (23.04.2017 - 16.11.2017)
  14. Iwan Pietrow (02.05.2017 - 16.11.2017)
  15. wakat (16.11.2017 - 18.11.2017)
  16. Iwan Pietrow (18.11.2017 - 13.01.2018)
  17. wakat (13.01.2018 - )

Wiceprezydent

  1. Kristian Arped (14.06.2014 – 18.06.2014),
  2. wakat (18.06.2014 – 01.07.2014),
  3. Kristian Arped (01.07.2014 – 11.07.2014),
  4. wakat (11.07.2014 – 04.08.2014),
  5. Maria von Primisz (04.08.2014 – 10.08.2014),
  6. wakat (10.08.2014 – 26.10.2014),
  7. Andrzej Swarzewski (26.10.2014 – 09.12.2014),
  8. Ronon Dex (26.10.2014 – 03.02.2015),
  9. wakat (03.02.2014 – 10.02.2015),
  10. Andrzej Swarzewski (10.02.2015 – 30.03.2015),
  11. Maciej Kamiński (30.03.2015 – 27.07.2015),
  12. Mikołaj Patryk Dostojewski (27.07.2015 – 19.10.2015),
  13. Frederick Hufflepuff (19.10.2015 – 01.02.2016),
  14. Iwan Pietrow (01.02.2016 – 19.03.2016),
  15. Paweł Karol Medyceusz Zep (19.03.2016 - 06.04.2016),
  16. Andrzej Swarzewski (06.04.2016 - 18.04.2016),
  17. Paweł Karol Medyceusz Zep (18.04.2016 - 08.05.2016),
  18. wakat (08.05.2016 -10.05.2016),
  19. Iwan Pietrow (10.05.2016 - 07.08.2016),
  20. wakat (07.08.2016 - 24.08.2016),
  21. Paweł Karol Medyceusz Zep (24.08.2016 - 06.11.2016),
  22. Hewret von Thorn (06.11.2016 - 16.11.2016),
  23. Thomas von Lisendorff (16.11.2016 - 07.01.2017)
  24. Feliks Spirkin (07.01.2017 - 18.01.2017)
  25. Hewret von Thorn (18.01.2017 - 29.01.2017)
  26. wakat (29.01.2017 - 30.01.2017)
  27. Andrzej Swarzewski (30.01.2017 - 07.03.2017)
  28. Aleksandra Dostojewska (07.03.2017 - 23.03.2017)
  29. wakat (23.03.2017 - 19.05.2017)
  30. Marek Bajtuś (19.05.2017 - 16.11.2017)
  31. Antoni Kacper Burbon-Conti (16.11.2017 - 09.02.2018)
  32. Tadeusz Krasnodębski (09.02.2018 - )

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

  1. Konstanty Jerzy Michalski (14.12.2013 – 11.01.2014),
  2. wakat (11.01.2014 – 03.03.2014),
  3. Konstanty Jerzy Michalski (03.03.2014 – 13.05.2014),
  4. Hewret von Thorn (13.05.2014 – 02.06.2014),
  5. Tobiasz von Richtoffen (02.06.2014 – 19.06.2014),
  6. wakat (19.06.2014 – 25.06.2014),
  7. Konstanty Jerzy Michalski (25.06.2014 – 24.08.2014),
  8. Kristian Arped (24.08.2014 – 26.10.2014),
  9. Konstanty Jerzy Michalski (26.10.2014 – 30.03.2015),
  10. Alberto Carlos de Medici y Zep (30.03.2015 – 28.06.2015),
  11. Tomasz Wettin (28.06.2015 – 10.07.2015),
  12. Konstanty Jerzy Michalski (10.07.2015 – 27.07.2015),
  13. Piotr Paweł de Zaym (27.07.2015 – 18.11.2015),
  14. Konstanty Jerzy Michalski (18.11.2015 – 05.12.2015),
  15. Piotr Paweł de Zaym (05.12.2015 – 06.12.2015),
  16. Hewret von Thorn (06.12.2015 – 01.02.2016),
  17. Maciej Kamiński (01.02.2016 – 19.03.2016),
  18. Akrypa Rabotowicz von Primisz (19.03.2016 – 06.04.2016),
  19. Hewret von Thorn (06.04.2016 - 18.04.2016),
  20. Andrzej Swarzewski (18.04.2016 - 14.06.2016),
  21. Alberto Carlos de Medici y Zep (p.o. 14.06.2016 - 10.07.2016),
  22. Hewret von Thorn (p.o. 10.07.2016 - 15.07.2016),
  23. Eddard Noqtern (15.07.2016 - 05.10.2016),
  24. Feliks Sprikin (05.10.2016 - 06.11.2016),
  25. Maciej Kamiński (06.11.2016 - 18.01.2017)
  26. wakat (18.01.2017 - 07.03.2017)
  27. Frederick Hufflepuff (07.03.2017 - 23.04.2017)
  28. Ametyst Faradobus (p.o. 23.04.2017 - 08.08.2017)
  29. Hewret Faradobus (08.08.2017 - 22.10.2017)
  30. wakat (22.10.2017 - 13.01.2018)
  31. Antoni Kacper Burbon-Conti (13.01.2018 - 09.02.2018)
  32. Maciej Kamiński (09.02.2018 - )

Wiceministerstwo Spraw Zagranicznych

  1. Konstanty Jerzy Michalski (19.10.2015 – 18.11.2015),
  2. Piotr Paweł de Zaym (18.11.2015 – 05.12.2015),
  3. Hewret von Thorn (20.11.2015 – 06.12.2015),
  4. Piotr Paweł de Zaym (06.12.2015 - 01.02.2016)
  5. wakat (01.02.2016 - 13.08.2016),
  6. Albert von Metzer (13.08.2016 - 18.01.2017)
  7. wakat (18.01.2017 - 13.01.2018)
  8. Hewret von Thorn (13.01.2018 - 09.02.2018)
  9. Paweł Karol Medyceusz Zep (13.01.2018 - 09.02.2018)
  10. wakat (09.02.2018 - )

Ministerstwo Promocji

  1. Konstanty Jerzy Michalski (14.12.2013 – 11.01.2014),
  2. wakat (11.01.2014 – 24.06.2014),
  3. Jan Kaniewski (24.06.2014 – 22.07.2014),
  4. wakat (22.07.2014 – 19.10.2015),
  5. Piotr Paweł de Zaym (19.10.2015 – 18.11.2016),
  6. Konstanty Jerzy Michalski (18.11.2015 – 05.12.2015),
  7. Piotr Paweł de Zaym (05.12.2015 – 06.12.2015),
  8. Hewret von Thorn (06.12.2015 – 01.02.2016),
  9. wakat (01.02.2016 - 18.01.2017)
  10. Feliks Spirkin (18.01.2017 - 07.03.2017)
  11. wakat (06.03.2017 - 16.11.2017)
  12. Kamil Maciejewski (16.11.2017 - 13.01.2018)
  13. Ametyst Faradobus (13.01.2018 - )

Wiceministerstwo Promocji

  1. Konstanty Jerzy Michalski (19.10.2015 – 18.11.2015),
  2. Piotr Paweł de Zaym (18.11.2015 – 05.12.2015),
  3. Hewret von Thorn (20.11.2015 – 06.12.2015),
  4. Piotr Paweł de Zaym (06.12.2015 – 01.02.2016),
  5. wakat (01.02.2016 - 13.01.2018)
  6. Kamil Maciejewski (13.01.2018 - 22.01.2018)
  7. wakat (22.01.2018 - )

Ministerstwo Obrony Narodowej

  1. Baltazar Dostojewski (14.12.2013 – 11.01.2014),
  2. Ronon Dex (11.01.2014 – 26.05.2014),
  3. Kamil Maciejewski (26.05.2014 – 25.06.2014),
  4. Ronon Dex (25.06.2014 – 26.10.2014),
  5. wakat (26.10.2014 – 28.06.2015),
  6. Hewret von Thorn (28.06.2015 – 25.07.2015),
  7. wakat (25.07.2015 – 19.10.2015),
  8. Iwan Pietrow (19.10.2015 – 01.02.2016),
  9. wakat (01.02.2016 – 19.03.2016),
  10. Jan Lubomirski-Dostojewski (19.03.2016 – 06.04.2016),
  11. Ronon Dex (06.04.2016 - 25.04.2016),
  12. wakat (25.04.2016 - 23.11.2017)
  13. Andrzej Swarzewski (23.11.2017 - 13.01.2018)
  14. wakat (13.01.2018 - )

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

  1. Jan Kaniewski (14.12.2013 – 11.01.2014),
  2. Maciej Kamiński (11.01.2014 – 03.03.2014),
  3. Maria von Primisz (03.03.2014 – 02.04.2014),
  4. Maciej Kamiński (02.04.2014 – 13.05.2014),
  5. Maria von Primisz (13.05.2014 – 24.06.2014),
  6. Maciej Kamiński (24.06.2014 – 24.08.2014),
  7. Jarosław Michnik (24.08.2014 – 29.09.2014),
  8. Akrypa Rabotowicz von Primisz (29.09.2014 – 26.10.2014),
  9. wakat (26.10.2014 – 10.02.2015),
  10. Maciej Kamiński (10.02.2015 – 30.03.2015),
  11. wakat (30.03.2015 – 27.07.2015),
  12. Maciej Kamiński (27.07.2015 – 01.02.2016),
  13. Konstanty Jerzy Michalski (01.02.2016 – 25.02.2016),
  14. Tomasz Anter (25.02.2016 – 19.03.2016),
  15. Jan Kaniewski (19.03.2016 – 06.04.2016),
  16. Maciej Kamiński (06.04.2016 - 18.04.2016),
  17. Iwan Pietrow (18.04.2016 - 14.07.2016),
  18. Maciej Kamiński (14.07.2016 - 06.11.2016),
  19. Hewret von Thorn (p.o. 06.11.2016 - 07.11.2016),
  20. Thomas von Lisendorff (07.11.2016 - 18.01.2017)
  21. Mikołaj Patryk Dostojewski (18.01.2017 - 07.03.2017)
  22. Feliks Spirkin (07.03.2017 - 23.04.2017)
  23. Hewret von Thorn (23.04.2017 - 06.06.2017)
  24. wakat (06.06.2017 - 03.09.2017)
  25. Antoni Kacper Burbon-Conti (03.09.2017 - 16.11.2017)
  26. Maciej Kamiński (16.11.2017 - 13.01.2018)
  27. Antoni Kacper Burbon-Conti (13.01.2018 - 09.02.2018)
  28. Maciej Kamiński (09.02.2018 - )

Wiceministerstwo Spraw Wewnętrznych

  1. Maciej Kamiński (14.12.2013 – 11.01.2014),
  2. wakat (11.01.2014 – 27.07.2015),
  3. Fiodor Swirydiuk (27.07.2015 – 19.10.2015),
  4. Jan Kaniewski (30.09.2015 – 19.10.2015),
  5. wakat (19.10.2015 - 13.01.2018)
  6. Maciej Kamiński (13.01.2018 - 09.02.2018)
  7. wakat (09.02.2018 - 13.02.2018)
  8. Aureliusz Paweł Medyceusz Zep (13.02.2018 - )

Ministerstwo Gospodarki

  1. Jan Kaniewski (14.12.2013 – 02.04.2014),
  2. Maria von Primisz (02.04.2014 – 24.06.2014),
  3. Ronon Dex (02.04.2014 – 24.06.2014),
  4. Maciej Kamiński (02.04.2014 – 24.06.2014),
  5. Konstanty Jerzy Michalski (02.04.2014 – 24.06.2014),
  6. wakat (24.06.2014 – 10.02.2015),
  7. Maciej Kamiński (10.02.2015 – 30.03.2015),
  8. wakat (30.03.2015 – 19.10.2015),
  9. Maciej Kamiński (19.10.2015 – 01.02.2016),
  10. Marek Bajtuś (01.02.2016 – 19.03.2016),
  11. wakat (19.03.2016 - 14.07.2016),
  12. Marek Bajtuś (14.07.2016 - 29.10.2016),
  13. wakat (29.10.2016 - 30.10.2016),
  14. Gaudius van der Cathair (30.10.2016 - 29.11.2016)
  15. Hewret von Thorn (29.11.2016 - 18.01.2017)
  16. wakat (18.01.2017 - )

Wiceministerstwo Gospodarki

  1. Maciej Kamiński (14.12.2013 – 11.01.2014),
  2. wakat (11.01.2014 - 18.11.2016)
  3. Hewret von Thorn (18.11.2016 - 29.11.2016)
  4. wakat (29.11.2016 - )

Ministerstwo Kultury i Sportu

  1. Maria von Primisz (03.02.2014 – 03.03.2014),
  2. Jan Sapieha (03.03.2014 – 13.05.2014),
  3. Zuzanna Ossolińska (13.05.2014 – 26.05.2014),
  4. Feliks Spirkin (26.05.2014 – 25.06.2014),
  5. Ali ibn Abi Talib (25.06.2014 – 24.08.2014),
  6. wakat (24.08.2014 – 10.02.2015),
  7. Ivan von Lichtenstein (10.02.2015 – 16.02.2015),
  8. wakat (16.02.2015 – 30.03.2015),
  9. Feliks Spirkin (30.03.2015 – 28.06.2015),
  10. Mikołaj Patryk Dostojewski (28.06.2015 – 27.07.2015),
  11. Maria von Primisz (27.07.2015 – 22.08.2015),
  12. Feliks Spirkin (22.08.2015 – 14.09.2015),
  13. Eddard Noqtern (14.09.2015 – 19.10.2015),
  14. Mikołaj Patryk Dostojewski (19.10.2015 – 01.02.2016),
  15. Frederick Hufflepuff (01.02.2016 – 19.03.2016),
  16. Thomas von Lisendorff (19.03.2016 - 18.04.2016),
  17. Eddard Noqtern (18.04.2016 - 14.07.2016),
  18. wakat (14.07.2016 - 16.11.2017)
  19. Ametyst Faradobus (16.11.2017 - )

Wiceministerstwo Kultury i Sportu

  1. Eddard Noqtern (06.09.2015 – 14.09.2015),
  2. wakat (14.09.2015 – 01.10.2015),
  3. Feliks Spirkin (01.10.2015 – 19.10.2015),
  4. wakat (19.10.2015 - 25.04.2016)
  5. Frederick Hufflepuff (25.04.2016 - 14.07.2016)
  6. wakat (14.07.2016 - 19.11.2017)
  7. Frederick Hufflepuff (19.11.2017 - 09.02.2018)
  8. wakat (09.02.2018 - 13.02.2018)
  9. Frederick Hufflepuff (13.02.2018 - )

Ministerstwo Administracji

  1. Hewret Faradobus (03.03.2014 – 02.04.2014),
  2. wakat (02.04.2014 - 27.07.2015),
  3. Maciej Kamiński (27.07.2015 – 19.10.2015),
  4. wakat (19.10.2015 - 15.08.2016)
  5. Guliano Montini (15.08.2016 - 14.09.2016)
  6. wakat (14.09.2016 - 13.01.2018)
  7. Antoni Kacper Burbon-Conti (13.01.2018 - 09.02.2018)
  8. Maciej Kamiński (09.02.2018 - )

Wiceministerstwo Administracji

  1. Fiodor Swirydiuk (27.07.2015 – 19.10.2015),
  2. Jan Kaniewski (30.09.2015 – 19.10.2015),
  3. wakat (19.10.2015 - 13.01.2018)
  4. Maciej Kamiński (13.01.2018 - 09.02.2018)
  5. wakat (09.02.2018 - )

Ministerstwo Propagandy

  1. Hewret von Thorn (28.07.2014 – 26.10.2014),
  2. wakat (26.10.2014 – 10.02.2015),
  3. Hewret von Thorn (10.02.2015 – 30.03.2015),
  4. wakat (30.03.2015 – 28.06.2015),
  5. Hewret von Thorn (28.06.2015 – 25.07.2015),
  6. wakat (25.07.2015 – 22.08.2015),
  7. Hewret von Thorn (22.08.2015 – 19.10.2015),
  8. wakat (19.10.2015 – 19.03.2016),
  9. Fiodor Swirydiuk (19.03.2016 – 06.04.2016),
  10. wakat (06.04.2016 - 18.04.2016),
  11. Ametyst Faradobus (18.04.2016 - 14.07.2016),
  12. Iwan Pietrow (14.07.2016 - 09.08.2016),
  13. wakat (09.08.2016 - )

Ministerstwo Morale

  1. Akrypa Rabotowicz von Primisz (24.08.2014 – 26.10.2014)
  2. wakat (26.10.2014 – 10.02.2015),
  3. Mikołaj Patryk Dostojewski (10.02.2015 – 30.03.2015),
  4. wakat (30.03.2015 - 19.07.2016)
  5. Andrzej Swarzewski (19.07.2016 - 05.10.2016)
  6. Tadeusz Krasnodębski (05.10.2016 - 18.01.2017)
  7. Andrzej Swarzewski (18.01.2017 - 07.03.2017)
  8. Akrypa Rabotowicz von Primisz (07.03.2017 - 23.04.2017)
  9. wakat (23.04.2017 - )

Wiceministerstwo Morale

  1. Tadeusz Krasnodębski (12.08.2016 - 05.10.2016)
  2. wakat (05.10.2016 - 06.10.2016)
  3. Thomas von Lisendorff (06.10.2016 - 18.01.2017)
  4. wakat (18.01.2017 - )

Minister bez teki

  1. Ivan von Lichtenstein (09.12.2014 - 10.02.2015),
  2. Maciej Kamiński (09.12.2014 – 10.02.2015),
  3. Hewret von Thorn (09.12.2014 – 10.02.2015),
  4. wakat (10.02.2015 – 30.03.2015),
  5. Andrzej Swarzewski (30.03.2015 – 28.06.2015),
  6. wakat (28.06.2015 - 26.04.2016)
  7. Ronon Dex (26.04.2016 - 04.05.2017)
  8. Andrzej Swarzewski (04.05.2017 - 17.06.2017)
  9. Thomas von Lisendorff (17.06.2017 - 30.08.2017)
  10. wakat (30.08.2017 - 19.11.2017)
  11. Andrzej Swarzewski (19.11.2017 - 13.01.2018)
  12. Iwan Pietrow (13.01.2018 - 17.02.2018)
  13. Antoni Kacper Burbon-Conti (p.o. 17.02.2018 - )

Ministerstwo Geopolityki

  1. Konstanty Jerzy Michalski (28.06.2015 – 27.07.2015),
  2. wakat (27.07.2015 - )

Ministerstwo Wyznań

  1. Guliano Montini (28.06.2015 – 15.07.2015),
  2. wakat (15.07.2015 - )

Ministerstwo Edukacji Narodowej

  1. Kristian Arped (28.06.2015 – 27.07.2015),
  2. Konstanty Jerzy Michalski (27.07.2015 – 19.10.2015),
  3. wakat (19.10.2015 – 25.10.2015)
  4. Maciej Kamiński (25.10.2015 - 20.12.2015)
  5. wakat (20.12.2015 - 19.03.2016),
  6. Herman Kolineusz-Michalski (19.03.2016 – 06.04.2016),
  7. Józef Konstanty Bagrat (06.04.2016 - 18.04.2016)
  8. wakat (18.04.2016 - 13.01.2018)
  9. Ametyst Faradobus (13.01.2018 - )

Wiceministerstwo Edukacji Narodowej

  1. Frederick Hufflepuff (22.08.2015 – 19.10.2015),
  2. wakat (19.10.2015 - 25.10.2015)
  3. Konstanty Jerzy Michalski (25.10.2015 - 20.12.2015)
  4. Frederick Hufflepuff (25.10.2015 - 20.12.2015)
  5. wakat (20.12.2015 - 13.01.2018)
  6. Mateusz Adam Sartoneskorsi (13.01.2018 - 29.01.2018)
  7. wakat (29.01.2018 - )

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

  1. Feliks Spirkin (19.10.2015 – 11.11.2015),
  2. Fiodor Swirydiuk (11.11.2015 – 05.12.2015),
  3. Thomas von Lisendorff (05.12.2015 – 01.02.2016),
  4. Alberto Carlos de Medici y Zep (01.02.2016 – 21.02.2016),
  5. wakat (21.02.2016 - 07.03.2017)
  6. Jan Kaniewski (07.03.2017 - 23.04.2017)
  7. wakat (23.04.2017 - 16.11.2017)
  8. Eddard Noqtern (16.11.2017 - 08.01.2018)
  9. wakat (08.01.2018 - 13.01.2018)
  10. Antoni Kacper Burbon-Conti (13.11.2018 - 09.02.2018)
  11. Maciej Kamiński (09.02.2018 - )

Wiceministerstwo Rozwoju Regionalnego

  1. Aureliusz Paweł Medyceusz Zep (13.02.2018 - )

Ataman Jahołdajewszczyzny

  1. Hewret von Thorn (06.02.2014 - 04.05.2014)
  2. wakat (04.05.2014 - 20.05.2014)
  3. Feliks Spirkin (20.05.2014 - 20.11.2014)
  4. wakat (20.11.2014 - 09.07.2015; od 09.12.2014 do 09.06.2015 region rozwiązany)
  5. Kristian Arped (09.07.2015 - 28.07.2015)
  6. Akrypa Rabotowicz von Primisz (28.07.2015 - 21.09.2015)
  7. Hewret von Thorn (21.09.2015 - 09.11.2015)
  8. wakat (09.11.2015 -; od 23.12.2015 region rozwiązany)

Prezes Bialeńskiej Izby Wymiany

  1. Jan Kaniewski (21.12.2013 - 12.04.2014)
  2. wakat (12.04.2014 - 09.05.2014)
  3. Maciej Kamiński (09.05.2014 - 09.09.2014)
  4. wakat (09.09.2014 - 11.09.2014)
  5. Maciej Kamiński (11.09.2014 - 11.05.2015)
  6. wakat (11.05.2015 - 05.06.2017)
  7. Hewret von Thorn (05.06.2017 - 03.07.2017)
  8. wakat (03.07.2017 - 11.07.2017)
  9. Maciej Kamiński (11.07.2017 - 07.08.2017)
  10. wakat (07.08.2017 - 11.11.2017)
  11. Antoni Kacper Burbon-Conti (11.11.2017 - )

Prezes Policji Krajowej

  1. Maciej Kamiński (26.12.2013 - 30.11.2016)
  2. Paweł Karol Medyceusz Zep (30.11.2016 - 29.01.2017)
  3. Maciej Kamiński (29.01.2017 - 03.04.2017)
  4. wakat (03.04.2017 - 11.04.2017)
  5. Andrzej Swarzewski (11.04.2017 - 11.07.2017)
  6. wakat (11.07.2017 - 17.07.2017)
  7. Iwan Pietrow (17.07.2017 - 17.10.2017)
  8. wakat (17.10.2017 - 22.10.2017)
  9. Iwan Pietrow (22.10.2017 - 22.01.2018)
  10. Karol Wawrzyniec Medyceusz-Zep (22.01.2018 - )

Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego*
*Stanowisko to stało się urzędem z dniem 17.08.2016.

  1. Andrzej Swarzewski (10.01.2014 - 22.06.2014)
  2. Guliano Montini (22.06.2014 - 03.01.2015)
  3. Andrzej Swarzewski (03.01.2015 - 04.11.2015)
  4. Guliano Montini (04.11.2015 - 20.08.2016)
  5. Andrzej Swarzewski (20.08.2016 - 15.06.2017)
  6. Tadeusz Krasnodębski (15.06.2017 - )

Administracja forum

  1. Andrzej Swarzewski (15.11.2013 - 24.08.2014)
  2. Baltazar Dostojewski (04.02.2014 - 02.03.2014)
  3. Hewret von Thorn (03.03.2014 - 06.02.2015)
  4. Kristian Arped (14.06.2014 - 18.06.2014)
  5. Kristian Arped (01.07.2014 - 11.07.2014)
  6. Maria von Primisz (04.08.2014 - 10.08.2014)
  7. Maria von Primisz (24.08.2014 - 26.10.2014)
  8. Maciej Kamiński (11.09.2014 - )
  9. Ronon Dex (11.09.2014 - 03.02.2015)
  10. Jan Kaniewski (26.10.2014 - 09.12.2014)
  11. Wojciech Wiśnicki (07.02.2015 - 11.01.2016)
  12. Hewret von Thorn (12.01.2016 - )
  13. Marek Bajtuś (24.03.2016 - 18.02.2017)
  14. Andrzej Swarzewski (20.02.2017 - 05.11.2017)
  15. Feliks Spirkin (20.02.2017 - 04.06.2017)
  16. Tadeusz Krasnodębski (20.02.2017 - )
  17. Orjon Surma (20.02.2017 - 17.07.2017)
  18. Marek Bajtuś (21.05.2017 - )
  19. Sheldon Anszlus Lovelace (02.11.2017 - )
  20. Antoni Kacper Burbon-Conti (09.02.2018 - )